„Do práce na kole“ se přihlaste nejlépe ihned

Čistá mobilita Akce
cyklisté jedou do práce
Na kole do práce to lze vzít na tempo i na pohodu. Zdroj: mtbs.cz

Po celý květen bude probíhat rok od roku oblíbenější soutěž Do práce na kole pro dvou až pětičlenné týmy tvořené těmi, kteří chtějí udělat něco pro sebe i své město. A po celý duben je možné se do ní registrovat, ovšem do 2. dubna je to nejvýhodnější.

Ušetřete a vyhrajte

Stihnete-li to do této neděle, nejen že ušetříte peníze za startovné, ale můžete i vyhrát. Z přihlášených do tohoto termínu totiž pořadatel vylosuje desítku šťastlivců, kteří získají hodnotné cyklistické brašny Ortlieb Back-roller Classic v designu soutěže. Zkusit to rozhodně stojí za to!

Kde se přihlásit

Veškeré informace pořadatele Auto*mat najdete na www.dopracenakole.cz, kde se také můžete do soutěže – jejímiž letošními tvářemi jsou hrudní chirurg prof. Pavel Pafko a fyzioložka a biochemička prof. Helena Illnerová – přihlásit.

Nejen na kole

Připomínáme, že účastnit se mohou nejen ti, kteří budou jezdit do práce na kole (včetně elektroverze), ale také chodci, běžci a vlastně každý, kdo se tak či onak pohybuje „na vlastní pohon“.

Více informací

O soutěži jsme v Čistou stopou Prahou psali tady. Zajímavý pořad o ní přinesla TV Praha (zde). Bližší informace samozřejmě také získáte od pátku do neděle v expozici hlavního města Prahy na veletrhu For Bikes.

30. 3. 2017 Roman Sovák