Největší rodičovská párty v roce je tady!

Čistá mobilita Akce
skupinová fotografie účastníků loňského ročníku
Loňští účastníci akce zvou ty letošní... Tak je nezklamte a přijďte.

Přijďte ve středu do Žlutých lázní v Podolí na jedinečný happening S KOČÁRKEM PRAHOU 2018 pro všechny maminky, děti a slušné lidi, kteří je chtějí podpořit v jejich snaze pohybovat se městem a obchodními centry bez zbytečných bariér. O zábavu nebude nouze!

Na programu jsou všemožné radovánky, soutěže a zajímavé informace pro malé i velké, chybět nebude ani nákupní městečko, ale třeba také zóna klidu, kdyby se náhodou po všem tom řádění na skákacích hradech a jiných atrakcích dětem začaly klížit oči nebo si potřebovaly trochu vydechnout jejich maminky.

momentka z loňského ročníku akce

Pro lepší představu, o co ve středu půjde, si můžete rozkliknout reportáž z loňského ročníku včetně bohaté fotogalerie na rodičovských stránkách babyweb.cz.

Den plný aktivit na čerstvém vzduchu s výhledem na řeku se vám pokusíme zpříjemnit také my, tak se na našem stánku v městečku pro partnery akce určitě zastavte.

vstupenka na akci

Akci pořádá nezisková organizace S kočárkem Prahou. Využijte možnosti registrovat se na jejích webových stránkách předem, obratem získáte vstupenku zdarma a ušetříte si i čekání u vchodu. Najdete na nich také odkaz na facebookové stránky, kde se již teď můžete zapojit do některých soutěží.

Fotografie: babyweb.cz

 

22. 5. 2018 Čistou stopou Prahou