Svátek pohybu i tolerance

Čistá mobilita Akce
Leták jako pozvánka na Sportfest
Zdroj: Dělej co tě baví

Sportovat v centru Prahy, a přitom v přírodě? Na jedničce žádný problém. Přijďte si v neděli jednadvacátého května do Kampa parku a Tyršova domu pořádně protáhnout tělo a užít zábavu!

Ať se dostavíte sami, s partnerem nebo celou rodinu, z nabitého programu si zaručeně vyberete. Jaká je nabídka?

Pražský výběh

Běžecká škola nejznámějšího českého ultramaratonce a propagátora běhání Miloše „Forresta“ Škorpila je pro všechny bez ohledu na tloušťku, věk i zkušenosti. Připraven bude speciální běžecký crossfit obohacený na každém stanovišti o hry a soutěže. Jde o skvělou příležitost k zahájení tréninku na Rodinný maraton, který se uskuteční 23. září a je „open“ pro všechny Pražany.

Bezstarostná jízda

Již 3. ročník Bezstarostné jízdy pro všechny riders na kolech, skateboardech, longboardech, in-linech, koloběžkách, ale i pro vozíčkáře, chodce a běžce za vzájemnou slušnost a toleranci ve veřejném prostoru. Součástí je testování všemožných báječných strojů, dopravní testy, slalom, závody, soutěže, zdravý životní styl, sportovní doplňky a ještě mnohem víc. Na své si přijdou amatéři i profíci.

Movefest

Akce MČ Praha 1 je oslavou pohybu zaměřenou na různé druhy populárních i nevšedních sportů. Každý si jich bude moci vyzkoušet hned několik a také zjistit, proč je vlastně tak důležité se hýbat a ideálně propadnout zdravému lifestylu i v jiných ohledech. Součástí bude také prezentace sportovního vybavení.

SPORTFEST pořádá organizace Dělej co tě baví a k jeho patronům patří i pražský magistrát. Provázet jej budou rozličné vorkshopy, exhibice, soutěže, hudba a občerstvení. Vstupné je zdarma.