FOR BIKES 2018

Kolo Akce
Kolo
Přijměte pozvání na prohlídku expozice hl. m. Prahy pod hlavičkou Čistou stopou Prahou na 9. veletrhu cyklistiky For Bikes.

Veletrh se uskuteční od pátku do neděle 6.–8. dubna 2018 v areálu PVA Expo Praha – Letňany. Veletržní brány se otevírají v 10.00 a zavírají v 18.00, v neděli pak v 16.00.

Hlavní město Praha je nejen tradičním účastníkem veletrhu, ale i jeho hrdým partnerem. For Bikes se loni v pěti halách napěchovaných tisíci exponátů zúčastnily tři stovky vystavovatelů ze šesti zemí a na 30 000 návštěvníků čekal bohatý doprovodný program plný exhibicí, závodů, testování kol, autogramiád, soutěží a dalších aktivit. Jsme proto rádi, že Praha v této konkurenci obstála a díky atraktivním informačním materiálům a poutavé interaktivní expozici Praha cyklistická včera a dnes dokázala s úspěchem přitáhnout pozornost.

Co Vám nabídneme letos? Originálně pojatou expozici s množstvím informací, aktualizovaných cyklistických map Prahy, užitečných aplikací a letáčků. Chybět nebude ani tým odborníků připravených zodpovědět vám jakýkoliv z dotazů v oblasti městské cyklistiky. Třešničkou na dortu bude interaktivní část expozice, v rámci které si budete moct projet městem bez obav a pomocí 3D brýlí sledovat okolí.

For Bikes přináší jedinečnou přehlídku nových trendů pro jízdu na kole nejen v přírodě ale i ve městě. Veletrh startuje novou cyklistickou sezónu, tak nezapomeňte být u toho spolu s námi!  

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

Všechny důležité informace naleznete zde

9. 2. 2018 Lukáš Eršil