FOR BIKES I LETOS S NAŠÍ ÚČASTÍ

Kolo Akce
dav lidí na loňském ročníku akce
Ilustrační foto z loňského ročníku veletrhu

Jubilejní 10. ročník veletrhu cyklistiky For Bikes láká na řadu novinek i rozšířený doprovodný program. Ani projekt Čistou stopou Prahou nezůstane pozadu a představí žhavé novinky týkající se jízdy na kole na všechny možné způsoby!

Největší cyklistický veletrh v České republice For Bikes jistě netřeba představovat. Je to pět hal plných všeho, co k cyklistice patří – od nejrůznějších typů kol a koloběžek přes vybavení, oblečení a obuv až po všelijaké doplňky a maličkosti, které potěší srdce cyklistovo.

Na veletrhu, který pomyslně otevírá dveře jaru a láká do sedel, se dozvíte i řadu užitečných informací: o nových trasách, mapách, aplikacích, službách a cyklonovinkách.

Inspirujte se a nenechte si ujít bohatý doprovodný program: exhibice, soutěže, závod pro dospělé, rozhovory a další. Na děti čekají například dopravní hřiště, testovací překážkové dráhy a soutěž Dětská stezka.

STÁNEK ČISTOU STOPOU PRAHOU:

cyklo-vlako bar a káva zdarma, KOLárna, jasno v cyklopruzích, novinky a zajímavosti ze světa dopravy

  • Zlatým hřebem naší účasti na letošním For Bikes bude bezpochyby speciální cyklo-vlako bar. Nalaďte se na výletní notu a dejte si kávu zdarma v našem speciálním baru inspirovaném jídelními vozy ČD. Designové prvky vyrobené z použitých kol dovedou váš zážitek k dokonalosti.
  • Neméně zajímavou specialitkou bude představení nového způsobu parkování kol v KOLárnách. V ostrém provozu bude možné zabezpečenou KOLárnu – se servisním stojanem, nářadím, pumpičkou a možností seřídit si například přehazovačku – otevřít prostřednictvím Lítačky.
  • Nevíte si rady, jak se chovat při jízdě v cyklopruzích? Žádný problém – připravili jsme pro vás šikovné vizualizace, po jejichž zhlédnutí se už jízdy na kole v provozu nebudete muset obávat!
  • Třešničku na dortu představuje náš nový speciální katalog výletů do okolí Prahy – zahrnuje prověřené trasy pro všechny kategorie s návodem, jak se při cestě vyhnout kolonám.

Jako obvykle u nás nebudou chybět ani atraktivní mapy pro cyklisty i pěší a užitečné informace o čisté dopravě.

FOTO NAŠEHO STÁNKU NA fOR bIKES 2018
Přijeďte na For Bikes a nezapomeňte navštívit náš stánek. Náš tým cykloodborníků a cyklonadšenců se už teď  na vás těší!

 

FOR BIKES 2019

od pátku do neděle 29.–31. března

pátek a sobota 10.00–18.00, neděle 10.00–16.00

PVA EXPO PRAHA Letňany

TIP: Na loňský ročník veletrhu zavítalo na 30 000 návštěvníků a podobná účast se očekává i letos. Chcete-li se vyhnout frontám u pokladen, pořiďte si vstupenku ONLINE – navíc je se slevou.

 

18. 3. 2019 Čistou stopou Prahou