Blíží se lednová výzva Do práce na kole

Kolo Akce
foto zasněženého kola

Pokud jste se ještě po Vánocích a oslavách nového roku nedostali na svoji váhu nebo si chcete vylepšit kondici, zkuste to s pomocí Lednové výzvy Do práce na kole. Zapojit se do ní můžete v týdnu od 24. do 30. ledna, a to nejen na kole, ale i pěšky nebo poklusem. Na počtu zdolaných kilometrů nezáleží, hodnotí se pouze pravidelnost.

Na rozdíl od měsíční Květnové výzvy soutěží každý pouze sám za sebe (nevytvářejí se tedy týmy). Odlišné je i to, že je vypsána jen jedna soutěžní kategorie, a to pravidelnost jednotlivců, a že je účast zcela zdarma. 

V případě home office se započítávají i cesty za nákupy, se psem, na návštěvu.

Započítává se jakákoliv cesta uskutečněná na kole, koloběžce, bruslích, vozíčku, longboardu, chůzí či během. Maximální počet tras, které lze započítat za jeden den, jsou dvě. Minimální délka trasy, kterou si mohou účastníci do soutěže započítat, činí 1,5 km (v jednom směru). 

Ze všech účastníků s pravidelností nad 66 % bude vylosováno 15 šťastlivců, kteří vyhrají startovné pro celý tým do Květnové výzvy Do práce na kole 2022 a čepice s logem pořadatele výzvy AutoMat. Dostat se do slosování má možnost účastník, který během soutěže vykoná alespoň 6 cest na kole, koloběžce nebo po svých.

Podmínkou účasti je registrace do 23. ledna na webových stránkách dopracenakole.cz. Dozvíte se na nich také více informací o lednové výzvě a užitečné postřehy o ježdění na kole v zimě.

Zkusíte to? Držíme vám palce, abyste to zvládli! 

11. 1. 2022 Čistou stopou Prahou