Dny otevřených dveří v Ekolo.cz

Kolo Akce
fotojezdece na elektrokole před sídlem společnosti v Praze 4 - Krči
foto z obdobné akce EBIKE FEST 2019, která proběhla na stejném místě

Horké novinky, testy zdarma, poradenství k nákupu, ale i dárek a občerstvení pro každého jsou hlavními lákadly Dnů otevřených dveří Ekolo.cz. Akce se uskuteční od 1. do 3. října v sídle pořadatele v Krči.

V uvedeném termínu měl původně proběhnout z jara odložený veletrh cyklistiky a sportu For Bikes, ten se ale nakonec pořadatelé rozhodli pro letošek definitivně zrušit.  

Společnost Ekolo.cz na Dnech otevřených dveří představí „více než 8 českých a světových značek pro rok 2022" s možností zvýhodněné předobjednávky. Prezentovat bude i 5 různých typů nákladních kol, jejichž obliba neustále narůstá. 

Dny otevřených dveří se budou konat v Praze 4 – Krči, a to v ulici Pod Višňovkou 29 (naproti Thomayerově nemocnici). Showroom a terasy budou v uvedené dny otevřeny od 9.00 až do 19.00Testovací dráha bude v provozu denně od 10 do 18 hodin v areálu BC Zálesí a doprovázené traily v Krčském lese.

Celá akce probíhá bez nutnosti předchozí registrace a je pro návštěvníky bezplatná. V showroomu platí povinnost mít roušku a limit maximálního počtu účastníků dle aktuálních protiepidemických nařízení. Pro testovací jízdy je třeba se prokázat min. 2 osobními průkazy s fotografií a podepsat prohlášení s osobními údaji.  
 

14. 9. 2021 Čistou stopou Prahou