EBIKE FEST 2019: Vstup i testovací jízdy zdarma, bohatý program

Kolo Akce
žena testující e-kolo
Ilustrační foto z loňského ročníku akce: e-kolo.cz

Elektrokola u nás zažívají boom: podle odhadů na nich jezdí už přes sto tisíc Čechů, přičemž jen loni se jich zde prodalo více než padesát tisíc. Také uvažujete o koupi e-kola, ale nevíte, jaké si vlastně vybrat? Tak přijďte o víkendu 18.–19. května na jediný testovací festival elektrokol v Česku s názvem EBIKE FEST.

Na akci v areálu pořadatele ekolo.cz v Business Centru Zálesí v pražské Krči se představí na 200 e-kol dvaceti nejznámějších značek. Vše na jednom místě, s odborným výkladem, a hlavně možností si všechna ta terénní, trekingová i městská elektrická kola na kvalitních okruzích na vlastní kůži vyzkoušet.

TRASA PRO TERÉNNÍ eMTB

Testovaní s bike-průvodci na SingleTrail okruhu o délce 3200 metrů s převýšením 85 metrů včetně prudkých stoupání v Krčském lese.

TEST TREKINGOVÝCH A CITY KOL

Okruh v uzavřeném areálu s převýšením 40 metrů po místních komunikacích s vyloučením ostatní dopravy, a to na asfaltu, kostkách i šotolině.

CO BUDE K VIDĚNÍ A VYZKOUŠENÍ

Pořadatel akce a zároveň největší prodejce elektrokol v ČR pozval největší české a zahraniční výrobce kvalitních elektrokol. Na festivalu bude k vyzkoušení většina modelů dostupných na našem trhu!

KOLIK TO BUDE STÁT

Vstup na EBIKE FEST a testovací jízdy jsou pro návštěvníky zdarma. Testování je určeno pouze starším 18 let s průkazem totožnosti pro zapůjčení e-kola. Každý registrovaný jezdec dostane zdarma sponzorský balíček.

Celodenní program zahrnující kromě testování prezentaci jednotlivých e-kol a rozhovory na pódiu bude skutečným svátkem, na němž nebude chybět ani chutné teplé a studené občerstvení, nealko nápoje i pivo za rozumné ceny a také  atraktivní program pro děti.

logo festivalu

VEŠKERÉ DALŠÍ NFORMACE NAJDETE NA www.ebikefest.cz.

 

16. 1. 2019 Čistou stopou Prahou