EKOLO TEST & FEST: Přijďte si vyzkoušet e-kola!

Kolo Akce
PRODUKTOVÉ FOTO EKOLA DO MĚSTA
Spojení elegance a praktičnosti... Městské e-kolo je v Praze často tím nejrychlejším dopravním prostředkem.

Společnost ekolo.cz, specialista na prodej elektrických kol české i zahraniční provenience, pořádá již o tomto víkendu nultý ročník festivalu elektrokol EKOLO TEST & FEST. Návštěvníkům na něm bude k dispozici více než stovka e-kol výrobců, kteří zajišťují prakticky veškerou nabídku na českém trhu.

VSTUP I TESTOVACÍ JÍZDY JSOU ZDARMA.

KDE A CO

Testování a celodenní program proběhne v blízkosti prodejny ekolo.cz v areálu Business centra Zálesí na adrese Pod Višňovkou 29 v pražské Krči. Jde o lokalitu přímo naproti známé Thomayerově nemocnici, jen jednu zastávku autobusem od stanice metra C Kačerov, takže doprava na tuto akci prostřednictvím MHD se jeví jako ideální.

rÁMEČEK JAKÉ ZNAČKY E-KOL SE PŘEDSTAVÍ

TESTOVACÍ OKRUHY

Pro návštěvníky budou připraveny atraktivní testovací dráhy.

  • Pro trekingová a městská kola půjde o okruhy v rámci uzavřeného areálu bez automobilové dopravy, které budou vedeny po asfaltu i kostkách a budou mít převýšení 2–10 procent, což umožní dokonalé vyzkoušení jejich elektropohonu.
  • MTB e-kola prověří okruh o délce 2200 metrů s převýšením 85 metrů a prudkými stoupáními v přilehlém Michelském lese, na kterém budu techniku jízdy v terénu představovat známí a profesionální jezdci.

K zapůjčení elektrokol se musíte prokázat platným průkazem totožnosti, podepsat testovací protokol a mít minimálně 18 let.

plakát akce

PROGRAM

Na centrálním pódiu se představí jednotlivé značky elektrokol a návštěvníci tak získají dokonalý přehled o jejich výhodách a specifikách. Těšit se dále mohou na vyprávění známých osobností, které jezdí na elektrokolech, na informace o trhu s elektrokoly a o školení bezpečné jízdy. Zajištěna bude nabídka chutného občerstvení včetně ideálního osvěžení pro cyklisty značky Birell.

Pozor! Většina značek nabídne v průběhu akce možnost rezervace vybraných modelů elektrokol se zajímavou slevou.

Ať už se myšlenkou na koupi elektrokola zabýváte delší čas, anebo si prostě chcete jen vyzkoušet, v čem vlastně spočívá jejich půvab, lepší příležitost mít nebudete. Vyhraďte si proto tuto sobotu či neděli a vypravte se do Krče na specializovaný festival, kde se vše bude točit výhradně  okolo elektrokol!

 

15. 5. 2018 Čistou stopou Prahou