Velká letní soutěž NA KOLE PRAHOU 2019

Kolo Akce
aplikace Na kole Prahou v mobilním telefonu připevněném na řídítka kola

Jezdíte rádi na kole nejen proto, že chcete být fit, ale že je to i skvělý způsob, jak se pohybovat po městě? Nebo se zatím k ježdění po městě na kole odhodláváte a potřebujete správný impulz? Vyhlašujeme velkou letní soutěž s aplikací Na kole Prahou, která vám vždy pomůže najít vhodnou trasu, poradí, jak po městě jezdit bezpečně, a upozorní na problematická místa. Stačí jen zaznamenávat své jízdy a získat můžete některou ze zajímavých cen.

Jak se do soutěže zapojit? Tou nejzákladnější podmínkou pro účast v soutěži Na kole Prahou 2019 je, že musíte aktivně využívat aplikaci Na kole Prahou a plnit jejím prostřednictvím unikátní výzvy. V termínu 15. 7. – 15. 9. 2019 proběhnou celkem čtyři výzvy. Výzva Pražský výletník probíhá po celou dobu, ostatní omezeně a časově na sebe navazují.

VÝZVY A CENY

Výzva

Datum

Cíl

Cena

Poznámka

Pražský jezdec

15. 7. – 4. 8.

15 jízd

30x multiklíč s 10 funkcemi

Počítají se jízdy delší než 1 km.

Pražský objevitel

5. 8. – 25. 8.

8 míst

25x kniha Městem na kole

Stačí se přiblížit na 200 m k danému místu. Místa i s doplňujícími informacemi jsou zobrazena v aplikaci v úvodní mapě. Celkem je v mapě 15 míst.

Pražský vrchař

26. 8. – 15. 9.

8 kopců

17x hliníková pumpička na kolo

Počítá se každý úsek se stoupáním 50 m na 1 km.

Pražský výletník

15. 7. – 15. 9.

4 výlety z nabídky

25x peněženka z recyklovaných duší

Za projetý výlet se počítá ten, u kterého zaznamenaná trasa pokrývá alespoň 50 % trasy výletu. Celkem je v nabídce 25 výletů.

 

APLIKACE NA KOLE PRAHOU

Díky pokročilým motivačním a komunitním funkcím aplikace představuje mnohem víc než „jen“ tu zatím nejchytřejší cyklonavigaci pro Prahu. Pokud ji ještě v mobilu nemáte a chcete se s ní seznámit, základní informace získáte TADY. Ale vůbec nejlepší bude, když si ji hned stáhnete a vyzkoušíte. Ke stažení je zdarma pro operační systémy Android (ZDE) a iOS (ZDE), k dispozici je i na webových stránkách.

UPŘESNĚNÍ PRAVIDEL

Každý, kdo splní podmínky příslušné výzvy, bude zařazen do slosování o ceny, které přísluší k výzvě, viz tabulka výše. Příklad: 25 vylosovaných cyklistů, kteří splnili výzvu Pražský objevitel, získá knihu Městem na kole. Losování vykoná provozovatel aplikace Na kole Prahou společnost Umotional s.r.o. O výhře bude účastník informován e-mailovou zprávou.

PŘEVZETÍ VÝHER

Odměny se vydávají pouze ve stanový den a čas v rámci oslav mezinárodního Dne bez aut 2019 v sobotu 21. září  od 15.00 do 17.00 na Mariánském náměstí ve stánku Čistou stopou Prahou. A to pouze osobně po ukázání splněné výzvy v aplikaci Na kole Prahou a e-mailu s informací o výhře. Proto není možné, aby jedna osoba vyzvedla odměnu pro více lidí.

Tak neváhejte a zapojte se do soutěže, v níž skvělý pocit z aktivně zdolaných kilometrů vyhrává úplně každý!

4. 7. 2019 Čistou stopou Prahou