O projektu

Čistou stopou Prahou aneb nejen auty přepraven jest člověk

Na kole, pěšky, eko vozidly nebo třeba MHD. Po městě to jde tolika různými způsoby. Nejen autem! A my o tom dáváme vědět. Aby lidé věděli. Aby to zkoušeli. Aby si to užívali. Aby šetřili. Pražské ovzduší i vlastní peněženku.

Proto jsme hlásnou troubou cyklostezek. Poetové pěších přesunů. Opěvovatelé hromadné dopravy. Obdivovatelé všech bezemisních či nízkoemisních vozidel.

Snažíme se o to, aby byl městský vzduch dýchatelný. Aby nám provoz na silnicích netrhal uši. Abychom neztráceli hodiny života v kolonách. Snažíme se, aby se lidé po městě vydávali čistou stopou. Přidáte se k nám?

 

logo SFŽPČR MŽP Ekomob

Projekt Čistou Stopou Prahou je v roce 2018–2019 spolufinancován z projektu „Čistá mobilita pro Prahu". Ten je financován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí České republiky neodpovídají za věcný a formální obsah informací, které příjemce podpory zveřejní v rámci realizace podporovaného projektu. Více na www.sfzp.cz, www.mzp.cz.