Běh s kočárkem a Bezstarostná jízda

Pěšky Akce
Běh s kočárkem skupinová fotka
Zdroj: S kočárkem Prahou

Se svými nejbližšími a kamarády si během dvou odpoledních akcí užijete spoustu zábavy a pohybu.

Ve dnech 26. listopadu a 10. prosince 2016 se budou od 13.00 do 16.00 v Parku Kampa na Praze 1 konat sportovně-zábavné a edukativní akce Běh s kočárkem a Bezstarostná jízda, určené všem generacím.

Na procházce, s kočárkem, na kole, koloběžce nebo skateboardu si užijete Kampu a něco se o této zajímavé lokalitě dozvíte. Rodiče s malými dětmi si vyzkouší kočárek B.O.B. certifikovaný pro běh, a mohou si o něj i zasoutěžit. Soutěžit se bude také o víkendové zápůjčky elektrokola od společnosti ekolo.cz, parní generátory TEFAL a voucher na Dětský skate kemp. Pro děti jsme ve spolupráci s cestovatelským blogem S dětmi v báglu připravili herní mapu a soutěže o drobné ceny pro každého (www.sdetmivbaglu.cz). Zaujmou jistě i dovednostní jízdy na kolech, koloběžkách a jiných strojích. Se základy bezpečnosti nás seznámí BESIP, a to nejen s reflexními prvky. Pro děti a mládež je připravená také prezentace a exhibice Dětského skate kempu, kde si vyzkouší, jaké to je být „skejťákem“.

Během obou dnů bude možné poznat Kampu a její okolí očima lidí bez domova s organizací Pragulic na dvouhodinové procházce, a to vždy od 14.00 (sraz vždy 13:45 u stánku Studentských akademií). Slušná kampaň ve spolupráci s MHMP a Prahou bezbariérovou propaguje bezbariérovost a snadný pohyb ve městě.

Více informaceí na facebookové stránce Běh s kočárkem a Bezstarostná jízda