SNÍDANĚ NA PERÓNĚ vykouzlí úsměv na vaší tváři hned po ránu

Čistá mobilita Akce
Snídaně na peróně 2017 v Čakovicích - momentka
Momentka ze Snídaně na peróně 2017 v Čakovicích

Postáváte se svým autem v kolonám a ujíždí vám kvůli tomu nervy? Tak přeřaďte na vlak. Je pohodlný, má skvělou rychlost, a navíc vás 20. září v pražských nádraží Čakovice, Kbely, Satalice a letos nově i Kyje pohostí lahodnou snídaní.

Akce proběhne jako součást Evropského týdne mobility 2018.

Zaparkujte u nádraží, přesedněte do vlaku, přenechejte řízení strojvůdci a v klidu si něco přečtěte nebo si třeba dejte kávu na dobrý rozjezd dne. A například z Čakovic to na Masarykovo nádraží i tak zvládnete o čtvrt hodiny rychleji než autem.

momentka z loňského ročníku - děti
O snídani měli velký zájem i malí cestujcí... Další snímky z loňského ročníku akce najdete ve fotogalerii. A mrkněte i na video!

Sami uvidíte, že je lepší káva ve vlaku než štrúdl na silnici. Přesně pod tímto heslem vám navíc ve čtvrtek 20. září na nádražích všech uvedených městských částí od 6.30 do 8.30 nabídnou „Snídani na peróně“ – kromě voňavé kávy také nějaké to křupavoučké pečivo... K tomu vám tam všude zodpoví i ty nejvšetečnější dotazy týkající se železniční dopravy, a třeba právě na tom vašem nádraží bude navíc zajímavá výstavka.

Zasloužíte si víc než nervy na pochodu kvůli stresu v kolonách a věčnému nestíhání! Cestování vlakem vám přinese více pohody do života.

 

Fotogalerie
3. 9. 2018 Čistou stopou Prahou