#KOLONAVIRUS Letní soutěž Na kole Prahou

Kolo Akce
foto mobilního telefonu s aplikací Na kole Prahou

Cyklistika hýbe Prahou a vy máte jedinečnou příležitost se přidat, a ještě získat jednu ze zajímavých cen. Je to tak snadné! Stačí aktivně využívat mobilní aplikaci Na kole Prahou a plnit jejím prostřednictvím unikátní výzvy.

Vyhlašujeme velkou letní soutěž Na kole Prahou, která vám zpestří zbytek prázdnin a půlku září. Pokud ještě váháte, jestli se v Praze vydat do ulic na kole, tak právě pro vás to může být ta nejlepší pobídka! 

Proč Pražané houfně objevují cyklistiku? 

Je to skvělý způsob dopravy, který je udržuje ve formě. Posiluje imunitu a umožňuje udržet žádoucí sociální odstup. Ale ani to není vše. Navíc je nemusí zajímat stav hladiny paliva v nádrži, ani zda najdou parkovací místo. Jsou nezávislí na jízdních řádech. Šetří životní prostředí i vlastní peníze… A to je už pořádná porce důvodů, proč v Praze šlapat do pedálů!

Připojte se a rychle objevíte ještě jeden – bude vás to hlavně bavit.

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJIT? 

Stačí využívat aplikaci Na kole Prahou a plnit dané výzvy. Od 27. 7. do  15. 9. 2020 budou celkem čtyři. Z nich výzva Pražský výletník probíhá po celou dobu, ostatní na sebe časově navazují.

JAKÉ JSOU VÝZVY A CENY?

VÝZVY A CENY

Výzva

Datum

Cíl

Cena

Poznámka

Pražský jezdec

27. 7. – 10. 8.

15 jízd

30x pláštěnka na sedlo

Počítají se jízdy delší než 1 km.

Pražský objevitel

5. 8. – 25. 8.

8 míst

24x kniha Městem na kole nebo multiklíč

Stačí se přiblížit na 200 m k danému místu. Místa i s doplňujícími informacemi jsou zobrazena v aplikaci v úvodní mapě. Celkem je v mapě 18 míst.

Pražský vrchař

26. 8. – 15. 9.

8 kopců

6x hliníková pumpička na kolo Airbone

Počítá se každý úsek se stoupáním 50 m na 1 km.

Pražský výletník

27. 7. – 15. 9.

4 výlety z nabídky

12x peněženka z recyklovaných duší

Za projetý výlet se počítá ten, u kterého zaznamenaná trasa pokrývá alespoň 50 % trasy výletu. Celkem je v nabídce 25 výletů.

KDO CENU ZÍSKÁ?

Kdo splní podmínky příslušné výzvy, bude zařazen do slosování o ceny uvedené v tabulce výše. Příklad: 25 vylosovaných cyklistů, kteří splnili výzvu Pražský objevitel, získá knihu Městem na kole. Losování vykoná provozovatel aplikace Na kole Prahou společnost Umotional s.r.o. O výhře bude účastník informován e-mailovou zprávou.

JEŠTĚ APLIKACI NEMÁTE? 

Aplikace Na kole Prahou je zdarma ke stažení pro operační systémy Android i iOS, k dispozici je také na webových stránkách.

Aplikace představuje mnohem víc než „jen“ nejlepší cyklonavigaci pro Prahu, protože má navíc spoustu chytrých funkcí. Základní informace získáte TADY

KDY SI CENU PŘEVEZMETE?

V rámci oslav mezinárodního Dne bez aut v sobotu 19. září 2020 od 15.00 do 17.00 v ulici Ondříčkova ve stánku Čistou stopou Prahou. Cenu si musíte převzít osobně. Podmínkou je prokázání splněné výzvy v aplikaci Na kole Prahou a ukázání obdrženého e-mailu s informací o výhře. Není tedy možné, aby jedna osoba vyzvedla ceny pro více lidí.

Tak vzhůru do sedel! Skvělý pocit z aktivně zdolaných kilometrů vyhrává každý!

13. 7. 2020 Čistou stopou Prahou