LEDNOVÁ VÝZVA DO PRÁCE NA KOLE – během týdne opět ve formě

Kolo Akce
zaparkované kolo, na něm sníh

Máte rádi aktivní pohyb a nedáte se odradit, ani když mrzne, až praští? Dobrá zpráva pro vás! Od 21. do 27. ledna 2019 se můžete zúčastnit lednové výzvy pro cyklisty, běžce, koloběžce a chodce Do práce na kole.

Registrace začíná hned na Nový rok. Okamžitě po silvestru si tak můžete naplánovat definitivní očistu těla zaneseného tuky a cukry po svátečním hodokvasu na konci roku. A mimochodem – s nízkými teplotami samozřejmě musíte počítat, ale podle dlouhodobé předpovědi počasí by „vyloženě praštět“ nemělo.

O CO JDE?

Cílem Do práce na kole je motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali bezmotorovou formu dopravy a zlepšili si tak nejen svou kondici a náladu, ale přispěli i k čistějšímu ovzduší a příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Nejde tedy jen o cyklisty, jak by se mohlo zdát z tradičního názvu akce.

informace o květnové a zářijové výzvě - v rámečku

LEDNOVÁ VÝZVA

Nastávající lednová výzva je podobná té zářijové:

  • Trvá jen jeden týden.
  • Je pouze pro jednotlivce.
  • Nejdůležitějším kritériem je pravidelnost (v registračním systému lze ovšem sledovat i výkonnost).
  • Všichni účastníci dostanou diplom.

Účast je bezplatná. Naopak dvacet vylosovaných šťastlivců získá registraci do měsíční květnové výzvy Do práce na kole 2019 – a to pro celý tým, se kterým budou soutěžit – zdarma.

JAK ZAZNAMENÁVAT JÍZDY?

Nejlépe s pomocí aplikace Čistou stopou Prahou s názvem NA KOLE PRAHOU. Můžete ale i ručně, anebo využít dalších aplikací – Urban Cyclers, SuperLife, STRAVA.

LOGO AKCE

Soutěž Do práce na kole pořádá spolek Auto*Mat. V přiložené tiskové zprávě tohoto spolku se o Lednové výzvě dozvíte spoustu různých zajímavostí, na jeho webových stránkách se můžete zaregistrovat, fotogalerie vás může správně naladit!

 

Fotogalerie