Blíží se Den otevřených dveří DPP!

MHD Akce
Momentka z loňského ročníku
Nenechejte si uniknout výjimečnou příležitost... Fotografie a plakát: DPP

S koncem léta každoročně přichází čas na akci, kterou očekávají celé rodiny fandů veřejné dopravy. Ani letos nebudete o Den otevřených dveří DPP ochuzeni – přijďte se V SOBOTU 16. ZÁŘÍ podívat do depa a garáže Kačerov či vozovny Pankrác.

děti v dopravní technice

Dopravní podnik hl. m. Prahy vjede do Evropského týdne mobility atraktivním programem, který v rámci Dne otevřených dveří nachystal v prostorách depa metra Kačerov, autobusové garáže Kačerov a tramvajové vozovny Pankrác. Prohlédnete si tam vozový park včetně technických vozidel a veškerého zázemí, které jim slouží. Pracovníci dopravního podniku budou samozřejmě připraveni vám zodpovědět všechny vaše otázky.

děti v dopravní technice

Ale to není zdaleka všechno. Kromě tradičních lákadel pro vás bude připravena spousta doprovodných aktivit, při nichž si na své přijdou především děti. Chybět nebude ukázka hasičské techniky, prezentace Střední průmyslové školy dopravní, nabídka Infocenter a zejména spousta atrakcí pro nejmenší návštěvníky od výroby originálních triček s dopravní tematikou a vystřihování a skládání modelů dopravních prostředků přes dětskou diskotéku až po vděčné soutěže o ceny.

plakát zvoucí na akci

Dveře areálů DPP na Kačerově a Pankráci vám budou v sobotu 16. září otevřeny od 10 do 16 hodin. Veškeré další informace najdete ZDE.

 

4. 9. 2017 Čistou stopou Prahou