Pravidla letní soutěže Na kole Prahou 2018

Tou nejzákladnější podmínkou pro účast v soutěži je, že musíte aktivně využívat aplikaci Na kole Prahou a plnit jejím prostřednictvím unikátní výzvy. V termínu 23. 7. – 15. 9. 2018 jich proběhne celkem pět. Výzva Pražský objevitel probíhá po celou dobu soutěže, ostatní trvají omezenou dobu a časově na sebe navazují.

Zapojte se do soutěže a kromě spálených kilogramů a skvělého pocitu můžete za každou splněnou výzvu vyhrát hodnotnou cenu! Více zjistíte v následující tabulce.

VÝZVY A CENY

tabulka termínu plnění výzev a výher
Více o výhrách: 1) UAX, 2) PUMPIČKA, 3) LAHEV, 4) MULTIKLÍČ, 5) KNIHA

NA KOLE PRAHOU

Aplikace Na kole Prahou představuje i díky pokročilým motivačním a komunitním funkcím mnohem víc než „jen“ tu zatím nejchytřejší cyklonavigaci pro Prahu. Pokud ji snad ještě v mobilu nemáte a nevíte, o co jde, základní informace získáte TADY. Ale vůbec nejlepší bude, když si ji hned stáhnete a vyzkoušíte ji. Ke stažení je zdarma pro operační systémy Android i iOS.

UPŘESNĚNÍ PRAVIDEL

Každý, kdo splní podmínky příslušné výzvy, bude zařazen do slosování o ceny, které přísluší k výzvě, viz tabulka výše. Příklad: 20 vylosovaných cyklistů, kteří splnili výzvu Pražský průzkumník, získá hliníkovou pumpičku na kolo. Losování vykoná provozovatel aplikace Na kole Prahou společnost Umotional s.r.o. O výhře bude účastník informován e-mailovou zprávou.

PŘEVZETÍ VÝHER

Pozor! Odměny se vydávají pouze ve stanový den a čas na akci Den pro Prahu pořádané v rámci oslav mezinárodního Dne bez aut 2018 v sobotu 22. září od 16.00 do 18.00 na Křižíkově ulici ve stánku Čistou stopou Prahou. A to pouze osobně po ukázání splněné výzvy v aplikaci Na kole Prahou a e-mailu s informací o výhře. Proto není možné, aby jedna osoba vyzvedla odměnu pro více lidí.

Že je pro vás ježdění na kole především zábava a skvělý způsob, jak se udržovat ve formě? Přesto, anebo právě proto se zapojte do soutěže na kole Prahou! S naší aplikací je to opravdu snadné a případná odměna vás určitě potěší.

 

18. 7. 2018 Čistou stopou Prahou